Skip to main content

Ekol Yönetim & Eğitim ve Kurumsal Danışmalık 2005 yılında, uzman klinik psikolog & eğitim bilimci Özlem Özden Tunca ile tarafından Ekol Psikolojik Danışmanlık, Sağlık, Eğitim, Basım-Yayın Ticaret Ltd. Şti.’nin hizmet alanlarından biri olarak kurulmuştur.

Hedefimiz iş ve eğitim dünyasındaki kurum ve çalışanlarına, onların da ihtiyaç duyduğu alanlarda uygun eğitim ve danışmalık hizmetleri vererek kişisel ve kuramsal gelişimlerine katkıda bulunmak, performanslarını arttırmak, kısa ve uzun vadede oluşabilecek problemlerine çözüm ortağı olmaktır.

Bu süreçte hareket noktamız; kişi ve kurumların kendi özel yapılanmalarına uygun olarak, o kuruma özel olarak hazırlanmış programlar ve eğitimler oluşturmaktır. Bu sebeple Ekol Yönetim & Eğitim ve Kurumsal Danışmanlık bünyesinde hizmet veren uzman ve danışman kadromuz her bir çalışmayı tek ve özel bir çalışma olarak değerlendirip programı buna göre yapılandırıp, yürütmektedirler.

Bu sebeple misyonumuz; ülkemizde hizmet ve üretim sektörlerinde faaliyet gösteren kuruluşlarda görev alan her kademedeki personel ve yöneticinin çalışma verimliliğini ve kalitesini arttırmak amacıyla; konunun uzmanı profesyoneller tarafından, sistemli ve rasyonel bir çalışma sistemi içinde; çalışanların çalıştığı kurum kimliği ve felsefesine uygun davranış değişikliklerini sağlamada, kurumun yönetim, personel, eğitim, politika, prosedür ve uygulama problemleriyle ilgili analizleri ve tespitleri yapmak, çözüm önerileri üretmek, kısa ve uzun vadeli stratejilerini belirlemek ve bu amaçla, eğitim, yönetim danışmanlığı ve bilgi desteği vermektir.

Close Menu

Ekol Kurumsal

Adres : Bağdat Caddesi Gökmen Apt. No:132/5 Feneryolu Kadıköy – İstanbul
Telefon : +90 216 337 50 37-38 pbx
Inter Fax : +90 212 326 91 49
Ofis Cep : 0506 273 33 42
E-Mail : info@ekolkurumsal.com